Forum Czytelników - poznaj opinie Czytelników "GL"

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Ilona Burkowska

Forum Czytelników - poznaj opinie Czytelników "GL"

Ilona Burkowska

Czekamy na Państwa głosy - 68 324 30 66.

Zielonogórzanin:

- W tłusty czwartek, ok. 18.00 poszedłem do jednej z zielonogórskich piekarni. A tam na drzwiach kartka: „pączków nie ma i nie będzie”. Taka informacja to wstyd i lekceważenie! A bardzo ceniłem ich za smaczne wyroby!

Pacjentka szpitala z Zielonej Góry:

- Od trzech lat leczę się w poradni przyszpitalnej przy ul. Podgórnej, na 1 piętrze. W zeszłym roku robiono tam remont, ale zapomniano o wieszakach na kurtki. Gdy ludzie przychodzą na zabiegi, co drugie krzesło jest zajęte przez... płaszcz, bo nie ma gdzie zostawić odzieży. A ludzie stoją pod ścianą. Jest tam miejsce na wieszaki. Nawet nie trzeba wiercić w ścianach, wystarczy tylko pomyśleć...

Zielonogórzanin:

- Jestem przekonany, że wszystkie działania dotyczące sprzedaży ziemi w mieście, wycinki drzew, niepobierania opłat za nie, źle się skończą. Nie podoba mi się to postępowanie radnych i prezydenta. Później będzie narzekanie, że ktoś złamał prawo, że ktoś niszczy demokrację.... Czy oni nie wiedzą, co robią?

Czytelnik z Zielonej Góry:

- Nie widzę w mieście strażników miejskich... Dlaczego nie ma ich na ulicach? Chyba naprawdę prezydent ma rację i należy to zlikwidować.

Teresa z Zielonej Góry:

- Idąc ulicą Zachodnią w stronę Biedronki mijamy wielkie zagłębienie w jezdni, w którym gdy pada, zbiera się woda. Skandal, bo ta droga dopiero co była zrobiona. A kierowcy jeżdżą tam i nie patrzą na ludzi. W deszczowe dni, jak się nie ma szczęścia, można zostać totalnie ochlapanym i przemoczonym. Ta droga wymaga natychmiastowej poprawki, w takim stanie w ogóle nie powinna zostać odebrana.

Zielonogórzanin:

- Wszyscy niewinni strażnicy miejscy cierpią za wybryki komendanta. Oni, zwykli pracownicy, nie powinni ponosić odpowiedzialności za to, że ich szefem była taka czy inna osoba.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.