Forum Czytelników - Wasze głosy

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Ilona Burkowska

Forum Czytelników - Wasze głosy

Ilona Burkowska

Czekamy na Państwa opinie pod numerem telefonu 68 324 30 66.

Czytelniczka z Zielonej Góry:
Chciałabym, żeby przez osiedle Morelowe przejeżdżał autobus MZK. Najbliższy przystanek mamy przy ul. Wrocławskiej, a dla starszych i schorowanych ludzi jest to trasa nie do pokonania pieszo. Osiedle istnieje ponad 50 lat, a mieszkańcy chcąc nie chcąc muszą jeździć taksówkami. Walczymy o ten autobus tym bardziej, że jest tam miejsce na zatoczkę. Dla mieszkańców byłoby to wspaniałym udogodnieniem. Może wreszcie ktoś coś z tym zrobi.

Jadwiga z osiedla Pomorskiego:
W dużej drogerii w centrum miasta zostawiłam we wtorek kartę płatniczą. Przeraziłam się, że już jej nie odzyskam i będę miała przez to problemy. Ale kiedy w środę rano poszłam do sklepu, okazało się, że karta jest! Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom sklepu za uczciwość.

Zielonogórzanin:
Popieram stanowisko pana Jana K. z Zielonej Góry, który wypowiada się w sprawie Estrady i jest przeciwny, by powstał tam Kaufland (Forum Czytelników z 18 bm.). Ja też uważam, że to miejsce powinno być wyjątkowe dla zielonogórzan. Blisko mamy winne wzgórza, mógłby tam powstać zielony piękny skwer, park, miejsce do rekreacji. Trzeba by to architektonicznie powiązać i byłoby pięknie.

Mieszkaniec Zielonej Góry:
Zielonej Górze potrzebny jest przemysł. Drogi też, ale głównie przemysł, bo tylko on jest gwarantem rozwoju miasta. W tej chwili to jest dla nas najważniejsze.

Dziadek z Zielonej Góry:
Uważam, że za dużo w naszej historii jest przekłamań, niedomówień, wiele niedokończonych spraw. Przeżyłem okupację, wiem, co to jest wojna. Sądzę, że naszym sąsiadom zależy bardzo, by Polska nie była mocna. Bo Polska może sama wiele zdziałać.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.