Forum Czytelników - Wasze sprawy

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(gm)

Forum Czytelników - Wasze sprawy

(gm)

Czekamy na Państwa głosy i opinie - 68 324 30 66.

Andrzej z Zielonej Góry: - Rondo u zbiegu ulic: ks. Michalskiego, Tatrzańskiej i Szczekocińskiej ma mieć imię Osadników Wojskowych I i II Armii LWP. Uważam, że to jest bardzo dobra inicjatywa, bo trzeba pamiętać o tych żołnierzach, którzy wyzwolili nasz kraj spod okupacji niemieckiej. Mam nadzieję, że inni radni poprą ten pomysł („Patronem ronda będą osadnicy ludowego wojska?” - „GL” z 16 bm.).

Jadwiga z osiedla Pomorskiego: - Czy ktoś mierzył natężenie hałasu przy drodze S3 na os. Pomorskim w Zielonej Górze np. przy bloku nr 1, gdzie mieszkam? Jest tam tak głośno, że nie da się okna otworzyć. A nawet przy zamkniętym oknie hałas jest niemożliwy. Najpierw był wieżowiec, a potem droga. Czy ktoś to w ogóle przemyślał? Jak można budować drogę pod samym domem, w dodatku autostradę?

A po co nam sklepy za miastem?

Franciszek z Zielonej Góry: - Chcę ustosunkować się do powstania Kauflandu w Zielonej Górze. Jest taki market np. w Nowej Soli i ludzie go chwalą. Towar w tych sklepach jest dobrej jakości i w dobrej cenie, takiej na kieszeń emeryta. Jestem jak najbardziej za otwarciem tego sklepu u nas.

Janina z ul. Piaskowej w Zielonej Górze: - Odnośnie protestu Józefa z Winnego Grodu dotyczącego marketu Kaufland, który ma być wybudowany w miejscu po Estradzie („Forum Czytelników” - „GL” z 16 bm.). A po co nam sklepy za miastem? Mieszkam przy ul. Piaskowej i tutaj w pobliżu nie ma żadnego takiego sklepu, w którym można by było zrobić zakupy za przyzwoitą cenę i niezłej jakości. Tym bardziej teraz, gdy Biedronka przy ul. Podgórnej ma być zamknięta. Uważam, że bardzo dobrze, że przy ul. Wrocławskiej ma być Kaufland. Czekam na ten sklep z niecierpliwością. I nie tylko ja. Także wielu moich znajomych i sąsiadów nie może się doczekać tej inwestycji.

(gm)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.