Iwona Marciniak

Franek Chac z Kołobrzegu wygrał turniej i leci na mecz NBA

Franek był bardzo blisko tej wygranej już w ubiegłym roku. Zajął drugie miejsce. Zwycięzca był szybszy o pół sekundy Fot. Archiwum prywatne Franek był bardzo blisko tej wygranej już w ubiegłym roku. Zajął drugie miejsce. Zwycięzca był szybszy o pół sekundy
Iwona Marciniak

11-letni Franek Chac z Kołobrzegu, uczeń piątej klasy tutejszej Szkoły Podstawowej nr 4, wygrał ogólnopolski turniej sprawnościowy - Szkolny Skills Challenge - organizowany przez fundację Marcina Gortata Mierz Wysoko.

W ramach nagrody, na zaproszenie znakomitego sportowca, Franek poleci do USA wraz ze swoim nauczycielem.

W Kołobrzegu poruszenie, bo też 11-letni Franek osiągnął sukces nie lada. O tym, jak świetnie wysportowanym jest chłopcem, przekonał wszystkich nie pierwszy raz. Już w ubiegłym roku tylko pół sekundy dzieliło go od zwycięzcy finałowego turnieju.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.