Renata Hryniewicz

Fundacja " Grupy Pomagamy" potrzebuje pomocy, żeby rozwinąć swoją działalność

Fundacja Grupy Pomagamy w nowym miejscu bedzie prowadziła dla dzieci warsztaty i uczyła je języków obcych Fot. Fundacja Grupy pomagamy Fundacja Grupy Pomagamy w nowym miejscu bedzie prowadziła dla dzieci warsztaty i uczyła je języków obcych
Renata Hryniewicz

Fundacja Grupy Pomagamy ma w końcu swoją siedzibę i magazyn. Teraz potrzebna jest pomoc w remoncie i urządzeniu tych miejsc.

Burmistrz Mariusz Olejniczak dotrzymał słowa. Dzięki jego staraniom fundacja będzie wynajmowała magazyn. Będzie tu siedziba fundacji, a niej m.in. znajdzie się prysznic i pralka dla bezdomnych.

- Fundacja zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc w znalezieniu magazynu, bo ten, który mają, jest za mały - mówi burmistrz Mariusz Olejniczak.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.