Grażyna Szyszka

Galeria Glogovia zaprasza na wielkie otwarcie i kusi prezentami

Pierwsi klienci mogą liczyć na vouchery na zakupy, słodkie muffinki, obniżki w sklepach, a nawet na bony wakacyj¬ne. Każdy, kto zrobi zakupy powyżej Fot. Archiwum Pierwsi klienci mogą liczyć na vouchery na zakupy, słodkie muffinki, obniżki w sklepach, a nawet na bony wakacyj¬ne. Każdy, kto zrobi zakupy powyżej 50 zł, otrzyma w prezencie parasolkę.
Grażyna Szyszka

Już tylko tydzień pozostał do uroczystego otwarcia Galerii Glogovia. Z tej okazji przygotowano dla pierwszych klientów sporo atrakcji, pokazów, warsztatów, niespodzianek i drobnych prezentów.

Trwa wielkie odliczanie do otwarcia pierwszej w historii miasta Galerii Glogovia przy ul. Piłsudskiego. Jak już wcześniej informowaliśmy, uroczyste otwarcie drzwi dla klientów nastąpi w czwartek, 17 marca o 9.00. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie celebryta Krzysztof Ibisz.

Ostatnie dni przed uruchomieniem galerii to dla właścicieli, czyli spółki Saller, czas na dopinanie programu dla klientów.

– Imprezy zaplanowaliśmy na dwa dni, czyli czwartek i piątek – mówi Aneta Majczyk, menadżerka galerii. – Na pewno nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci, ale też gadżetów, prezentów i niespodzianek.

Klienci mogą liczyć na vouchery na zakupy, obniżki w sklepach, a nawet na bony wakacyjne warte 4 tys. zł od biura podróży, które będzie mieć tam swoją siedzibę. – Za zakupy powyżej 50 zł w pierwszych dwóch dniach w naszej galerii klienci otrzymają w prezencie parasolki z naszym logo – dodaje menadżerka. – Na rozdanie czeka dwa tysiące sztuk. Pierwsze trzy tysiące gości galeria przywita słodkimi muffinami.

Wraz z otwarciem Glogovii nie wszystkie sklepy będą jeszcze czynne. Te, które na pewno ruszą to TextilMarket, Rossmann, Media Expert, Deichmann, Pepco, Piotr i Paweł, C&A, CCC, Empik, Reserved, Cropp, House, Sinsay, 4 F, Martes Sport, Cinema3D, Orsay, Diverse, Planet Tours, Apteka Ziko, Play, Cyfrowy Polsat, Plus GSM, Orange, Giacomo Conti, Briju, Apart, Kubenz, Nouveau, Kupper, Sopelek.

Niektóre z lokali ze względu na długie prace adaptacyjne otworzą się w późniejszym terminie. Wśród nich są na pewno 50 Style, Bytom, Kayookie, Lee, Wrangler, Carry, Fitness KIKO, Optyk Studio, Big Star, Apart, Esotiq.

Czwartek, 17 marca

Przez cały dzień moderatorem będzie Krzysztof Ibisz

Piątek, 18 marca

Grażyna Szyszka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.