Marta Dudka

Garść informacji z powiatu zielonogórskiego

Marta Dudka

Sprawdź, które przedszkole będzie miało dyżur świąteczny.

Które przedszkole będzie dyżurować?
Dyrekcja zespołu szkolno-przedszkolnego w Nowogrodzie Bobrzańskim informuje, że podczas ferii świątecznych (23, 28, 29, 30 i 31 grudnia) dyżur będzie pełnić przedszkole nr 2 przy ul. Kościuszki 42. A w dniach 4 i 5 stycznia na dyżurze będą dwie placówki - przedszkole nr 1, przy ul. Szkolnej 6 oraz przedszkole nr 2.

35 osób gotowych kwestować w Świdnicy
Zakończyła się rejestracja wolontariuszy w świdnickim sztabie. Zapisało się 35 osób chętnych do kwestowania podczas 24. finału WOŚP. - Uważamy, że to duży sukces zważywszy na to, że trzy lata temu mieliśmy czworo wolontariuszy, dwa lata temu już 13, zaś w zeszłym roku 12. Taki stan rzeczy pokazuje jasno, że na 25 finał także utworzymy sztab w Świdnicy - mówi szef Tomasz Marczewski.

We wtorek, 15 grudnia do ekipy ze Świdnicy przyszła kolejna paczka z Warszawy z gadżetami na licytację. Są to kalendarz, koszulki, zegar ścienny i kubek termiczny, wszystko oczywiście z motywem orkiestrowym. A jeśli ktoś z Was chciałby przeznaczyć dary na licytację, to dostarczcie je do domu kultury poniedziałki i czwartki od 16.30 do 19.00.

Marta Dudka

Opiekuję się terenem gminy Świdnica, Nowogród Bobrz. i Czerwieńsk oraz terenem byłej gminy Zielona Góra.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.