"Gazeta Lubuska" Plus - wydanie wielkanocne z 26.03.2016 r.

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Paweł Kozłowski

"Gazeta Lubuska" Plus - wydanie wielkanocne z 26.03.2016 r.

Paweł Kozłowski

Zobacz o czym m.in. piszemy w wielkanocnym wydaniu "Gazety Lubuskiej" Plus z 26 marca 2016 r.:

Z jedzeniem mięsa w tym dniu jest tak samo jak w Wigilię. Zakazu nie ma, ale trudno sobie wyobrazić mięso na stole. Rozmawiamy z ks. Pawłem Hardejem, wikariuszem z parafii św. Kolbego w Gorzowie oraz z ks. Waldemarem Kostrzewskim, który pracuje w Gorzowie z młodzieżą.
Czytaj więcej...

Ukrzyżowani po bokach Chrystusa przestępcy od dwóch tysięcy lat odgrywają przed nami przypowieść o zaufaniu i hardości. Za każdym razem równie pouczającą.
Czytaj więcej...

Gdy człowiek stara się czynić dobro, wówczas jako produkt uboczny pojawia się szczęście. Ale gdy „ugania się” za szczęściem, to szczęśliwy nie jest– mówi o. Marek Pieńkowski.
Czytaj więcej...

Myślicie, że dookoła świata podróżują bogacze z Ameryki? Bzdura! W świat można ruszyć z bloku na os. Staszica w Gorzowie.
Czytaj więcej...

W żadnym afrykańskim kraju nie spotkali tak szczęśliwych, życzliwych ludzi jak w Ugandzie. „Zaadoptowali” trójkę dzieci. 400 dolarów i... uczeń ma zapewnioną naukę, posiłek w szkole, ubrania. Tam ponad 90 procent ludzi żyje za mniej niż dwa dolary dziennie. Dzieci noszą stare, porwane majtki po cioci czy wujku. Tam nie ma nic bezpłatnego. Za wszystko trzeba płacić, nawet za pocztę, którą dostarcza listonosz.
Czytaj więcej...

W PRL-u sport był finansowany z budżetu patronackich zakładów. Po 1990 r. kluby znalazły się na swoim garnuszku. Jak sobie radziły?
Czytaj więcej...

A także - 37 artykułów, 9 materiałów wideo oraz 7 galerii zdjęć.

Paweł Kozłowski

Kierownik działu online. Politolog z wykształcenia, miłośnik twittera, fan sportu. W "Gazecie Lubuskiej", z krótką przerwą, pracuję od 2000 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.