redakcja Gazety Lubuskiej

"Gazeta Lubuska" Plus - wydanie z 14 kwietnia 2016

"Gazeta Lubuska" Plus - wydanie z 14 kwietnia 2016 Fot. Jarosław Miłkowski
redakcja Gazety Lubuskiej

Sprawdźcie o czym piszemy w dzisiejszym wydaniu "Gazety Lubuskiej" Plus.

Załoga Dozametu wyszła na ulicę. Żąda pracy i zaległych wypłat
- Nasz zakład można uratować, ale nie mamy z kim rozmawiać! - żalili się pracownicy Dozametu, którzy podczas wczorajszej pikiety spotkali się z prezydentem Wadimem Tyszkiewiczem.

Gorzów: No to mamy wreszcie akademię!
Dla młodzieży akademia to większe szanse u pracodawców i prestiż. Dla szkoły szansa na rozwój i przyciągnięcie nowych studentów. A dla miasta?

Śledztwo prokuratury i CBA zniszczyło mi życie
20 tys. zł łapówki miał wziąć Grzegorz Błażków, ówczesny szef Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Po trzech latach prokurator oczyścił go z zarzutów.

Gorzów: centymetry od tragedii
Czytelnik zaalarmował nas: - Z kamienicy zaraz runie ludziom na głowę... głowa! Ozdobny kawał elewacji mógłby zabić! Natychmiast zainterweniowaliśmy.

Kopali i wołali: Bij Cygana!
– Oni mogli nas zabić, a nikt nam nie pomógł – mówił Edward Dębicki. On i jego syn zostali pobici na giełdzie. Trwa proces. Sprawcom napaści grożą trzy lata więzienia.

Niepełnosprawni kibice Chrobrego są oburzeni przeszukaniem przez policję
Klub Kibica Niepełnosprawnego Chrobrego Głogów, działający od trzech lat wspiera drużynę nie tylko przy Wita Stwosza, ale i na wyjazdach. Nie inaczej było podczas meczu w Bełchatowie, dokąd za pomarańczowo-czarnymi udało się ponad dwudziestu kibiców niepełnosprawnych. Niestety, nie wspominają najlepiej tego wyjazdu, a w zasadzie tego, co działo się po końcowym gwizdku sędziego. Jak twierdzą, zostali oskarżeni przez policjantów o wnoszenie rac.

Tajemnicze odkrycie w Nowej Soli. Czy to kapsuła czasu sprzed... 145 lat?
Jaką tajemnicę kryje w sobie skrzynka, którą odnaleziono w środę, 13 kwietnia. Podczas prac remontowych w jednej z zabytkowych kamienic?

redakcja Gazety Lubuskiej

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.