Gdy popada, iść ani jechać się nie daje. Takie są drogi pod Gorzowem

Czytaj dalej
Fot. Czytelnik
Jarosław Miłkowski

Gdy popada, iść ani jechać się nie daje. Takie są drogi pod Gorzowem

Jarosław Miłkowski

W Ściechowie błoto spływa na drogę, w Jeninie deszcz zalewa skrzyżowanie, a w Górkach Noteckich trzeba chodzić w kaloszach.

- Gdy popada deszcz, na tej drodze robią się ogromne kałuże. O poboczu już nie wspomnę. Jest wyżej niż jezdnia, więc wszystko i tak na nią spływa. Tu nic nie było robione ze 40 lat. Droga jest doraźnie łatana, ale tak dłużej już się nie da. Powinna zostać zrobiona gruntownie, od podstaw. Wieś jest długa, to ta droga ma ponad 7 km – mówiSylwester Andrzejewski ze Ściechowa. Podobnych głosów dotyczących różnych ulic odebraliśmy ostatnio kilka. W imieniu Czytelników pytamy więc samorządy, co robią, by poprawić jakość dróg.

Kiedy naprawią drogę w Ściechowie?

Czy będzie asfalt na ul. Cmentarnej w Górkach Noteckich?

Jak gmina Deszczno reaguje na zgłoszenie o złej drodze?

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.