Gdy starosta Jabłoński „gra o tron”, sądy mają dużo pracy

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Renata Hryniewicz

Gdy starosta Jabłoński „gra o tron”, sądy mają dużo pracy

Renata Hryniewicz

Warunkowe umorzenie postępowania na okres 2 lat próby oraz 10 tys. zł na rzecz funduszu pomocy pokrzywdzonym - taki wyrok zapadł w sprawie starosty. Sądził się z nim były prezes szpitala.

Sąd Okręgowy w Gorzowie podtrzymał wyrok słubickiego sądu rejonowego w sprawie o pomówienie byłego prezesa szpitala Wojciecha Włodarskiego przez starostę Marcina Jabłońskiego.

Przypomnijmy okoliczności. W powiecie wrzało. O fotel starosty walczyli (dosłownie, doszło do przepychanek) Marcin Jabłoński i Piotr Łuczyński.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.