Gdy zacznie się przebudowa ul. SikorskIego, klient może nie przyjść do sklepu - martwią się przedsiębiorcy z Gorzowa

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Gdy zacznie się przebudowa ul. SikorskIego, klient może nie przyjść do sklepu - martwią się przedsiębiorcy z Gorzowa

Jarosław Miłkowski

Przedsiębiorcy z ul. Sikorskiego boją się, że przebudowa ulicy wpłynie na spadek utargu w sklepach. Skarżą się też, że remont ma ruszyć niebawem, a oni niewiele wiedzą o tym, jak będzie przebiegał.

- Większość lokali przy tej ulicy padnie. A jak ulica umrze, to już się nie podniesie. Będzie gorzej niż z ul. Chrobrego – mówi nam Krzysztof Futro, gorzowski przedsiębiorca. Rozmawiamy z nim o ul. Sikorskiego. Ma ona zostać przebudowana na odcinku od ul. Warszawskiej do Rolnika.

- Od ostatniego poniedziałku to już formalnie plac budowy, a przedsiębiorcy nawet nie zostali poinformowani o tym, kiedy rusza przebudowa. Nie wiadomo, jaki odcinek ma być zamknięty na początku, na jak długo. Nie wiadomo praktycznie nic – mówi Futro.

 • Kiedy ruszy przebudowa?
 • Co zmieni się na ul. Sikorskiego?
 • Na co skarżą się przedsiębiorcy?

 

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.