Jarosław Miłkowski

Gdzie pędzą po drodze, a gdzie piją pod klatką? Mapa zagrożeń wiele Ci powie

O to, by kierowcy nie przekraczali prędkości, policjanci dbają regularnie. W poniedziałek w powiecie zielonogórskim i żagańskimmieli akcję Kaskada. Z Fot. KMP Zielona Góra O to, by kierowcy nie przekraczali prędkości, policjanci dbają regularnie. W poniedziałek w powiecie zielonogórskim i żagańskimmieli akcję Kaskada. Z radarami stali co kilka kilometrów.
Jarosław Miłkowski

Nadmierna prędkość, złe parkowanie i picie alkoholu w miejscach niedozwolonych. Policyjne statystyki mówią, że to przeszkadza nam najbardziej.

- Kradzieże były, są i będą, ale teraz jest ich mniej. Gołym okiem widać też, że młodzież w Gorzowie już tak nie rozrabia na ulicach, jak jeszcze kilka - kilkanaście lat temu – mówił nam wczoraj w południe pan Czesław z podgorzowskiego Łagodzina.
Bezpiecznie czuje się także zielonogórzanin Filip Sędziak.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jak dodać zgłoszenie do mapy zagrożeń?
 • Co ze zgłoszeniem robi policja?
 • Ile osób zgłosiło już zagrożenie?
Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.