Gimnazjaliści mają pisać dziś egzamin. Gdzie go napiszą?

Czytaj dalej
Fot. Piotr Hukało/Polska Press
Jarosław Miłkowski

Gimnazjaliści mają pisać dziś egzamin. Gdzie go napiszą?

Jarosław Miłkowski

W środę 10 kwietnia o 9.00 ma rozpocząć się egzamin gimnazjalny. - Odbędzie się - zapewniają urzędnicy i kurator oświaty. - Przekonamy się przed egzaminem - słyszymy w szkołach, gdzie trwa strajk nauczycieli.

We wtorek trwała walka z czasem, by udało się skompletować komisje, które będą nadzorowały egzamin gimnazjalny. Rozpoczyna się on dziś o 9.00 od części humanistycznej.

- To było pospolite ruszenie. Część obsady załatwialiśmy sami, część wydział edukacji. Z chęcią pomocy dzwoniło nawet kilkoro rodziców – mówiła przed południem Katarzyna Gromiec, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.