Jarosław Miłkowski

Ginekolog z wyrokiem może być osądzony także za inne gwałty

Gdy Piotr P. przyszedł do sądu na pierwszą rozprawę, rozmawiał tylko ze swoimi obrońcami. Fot. Agnieszka Drzewiecka Gdy Piotr P. przyszedł do sądu na pierwszą rozprawę, rozmawiał tylko ze swoimi obrońcami.
Jarosław Miłkowski

Piotr P., który został skazany za gwałt na swojej pacjentce, może trafić do sądu jeszcze raz. O gwałt oskarżają go jeszcze dwie inne kobiety, które zgłosiły się, gdy proces już się rozpoczął.

- Pewnie lepiej by było, gdyby te wszystkie sprawy mogły zostać osądzone za jednym razem, ale takie możliwości nie było. Przecież dopiero po publikacjach w „Gazecie Lubuskiej” przy okazji startu procesu zgłosiły się do nas kolejne kobiety – mówi Sebastian Tatul, prokurator rejonowy w Strzelcach Krajeńskich. Niedawno wznowione zostało tu postępowanie w sprawie Piotra P.

 • Jaki wyrok ma już ginekolog Piotr P.?
 • Kiedy może być akt oskarżenia?
 • Jaka kara grozi za gwałt?

 

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.