Głosujcie na nasze dziewczyny

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jakub Lesiński

Głosujcie na nasze dziewczyny

Jakub Lesiński

Trwa głosowanie w Efes Euroleague Dance Challenge. Wśród nominowanych zespołów są dziewczęta z Cheerleaders Zielona Góra.

Zielonogórzanki walczą o występ na Final Four Euroligi. Można im w tym pomóc, poprzez głosowanie. Procedura jest banalnie prosta. - Po pierwsze należy wejść na witrynę: efesdance.euroleague.net i potwierdzić tam, że ma się ukończone 18 lat. Następnie możecie obejrzeć specjalny trailer, a później trzeba zejść lekko w dół strony. Dla ułatwienia wybieracie grupę B i już na samym początku znajdziecie nasze dziewczyny z Cheerleaders Zielona Góra - możemy przeczytać w komunikacje koszykarskiego Stelmetu BC.

Co dalej? - Trzeba wybrać jakiś zespół z grupy A, na który również chcecie oddać głos i przejść do potwierdzenia. Podajcie swój adres mailowy i hasło. Potem wystarczy tylko sprawdzić własną skrzynkę pocztową, potwierdzić głos i to wszystko. Wtedy wasz głos na Cheerleaders Zielona Góra został oddany! - opisuje zielonogórski klub, który mocno zachęca do wzięcia udziału w zabawie.

Nie zapomnijcie pochwalić się tym na portalach społecznościowych: Twitterze i Facebooku. Spośród osób, które to zrobią (i opatrzą to hashem #Vote4CheersZG) Stelmet BC rozlosuje atrakcyjne nagrody.

Zielonogórzanki czekają na głosy.
Mariusz Kapała Zielonogórzanki czekają na głosy.
Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.