Gmina Bytnica: Problem z wodą, do zrobienia droga i jeszcze remont szkoły

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Gmina Bytnica: Problem z wodą, do zrobienia droga i jeszcze remont szkoły

Łukasz Koleśnik

Nowy wójt gminy Bytnica, Sebastian Bartczak już od kilku miesięcy sprawuje tę funkcję. Jakie ma plany, dotyczące tego regionu? Z jakimi problemami musi się uporać?

S. Bartczak objął stanowisko wójta po tym, jak przez wiele lat tę funkcję sprawował Leszek Olgrzymek. Bartczak przyznaje, że wiele się od niego nauczył i w pewnych aspektach był przygotowany do nowego wyzwania.
- Wcześniej byłem pracownikiem urzędu. Zdarzało się też, że zastępowałem poprzedniego wójta w różnych obowiązkach, jeśli akurat on nie mógł się tym zająć - opowiada S. Bartczak. - Miałem więc pewne doświadczenie, jednak już prowadzenie wszystkiego z tego stanowiska wygląda troszkę inaczej.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.