Joanna Bajkiewicz

Gmina Piątnica. Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną dwa odcinki 20-kilometrowej trasy. Są miliony na odnowę szlaku nad Narwią

Zmodernizowane zostanie m.in. skrzyżowanie w Piątnicy Włościańskiej przy wjeździe z mostu Hubala Fot. Google Maps Zmodernizowane zostanie m.in. skrzyżowanie w Piątnicy Włościańskiej przy wjeździe z mostu Hubala
Joanna Bajkiewicz

Wieloletnie starania o otrzymanie dofinansowania do remontu drogi biegnącej wzdłuż Doliny Narwi wreszcie zostały uwieńczone sukcesem. Dzięki środkom z budżetu państwa oraz pieniądzom gminy Piątnica i powiatu łomżyńskiego przebudowany zostanie odcinek Kalinowo - Drozdowo oraz odcinek skrzyżowania drogi powiatowej w Piątnicy Włościańskiej.

- Cieszymy się, że mieszkańcy miejscowości nadrzecznych w niedługim czasie będą mogli korzystać z wyremontowanych odcinków drogi - nie kryje zadowolenia Krzysztof Kozicki, wójt Piątnicy. - Bo choć inwestycje nie rozwiązują problemu całego szlaku, który przebiega przez teren gminy, to na pewno poprawią bezpieczeństwo użytkowników drogi.

 

W dalszej części artykułu dowiesz się m. in.:

 

 • ile kosztować będzie inwestycja

 • kto poniesie wydatki

 • jakbędzie wyglądać realizacja inwestycji

 

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.