Gorąca atmosfera na zawodach strażaków

Czytaj dalej
Fot. arch. GOK w Nowym Miasteczku
Edward Gurban

Gorąca atmosfera na zawodach strażaków

Edward Gurban

28 drużyn wzięło udział w XXV Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Nowym Miasteczku. Atmosfera, jak pogoda tego dnia, była bardzo gorąca!

Za nami XXV Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Impreza, która odbyła się w minioną na stadionie sportowym w Nowym Miasteczku przyciągnęła setki osób. W sumie wzięło w niej udział 28 drużyn.

Zawody składały się z ćwiczeń bojowych oraz sztafety 7 x 50 m z przeszkodami. Do zadań drużyn młodzieżowych dziewcząt i chłopców należało: rozwinięcie bojowe drużyn młodzieżowych oraz bieg sztafetowy na 400 m z przeszkodami.

Jak nas poinformował zastępca komendanta powiatowego PSP, st. kpt. Sławomir Ozgowicz, w grupie mężczyzn ustalono następującą kolejność drużyn OSP: Studzieniec, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Bytom Odrzański, Mirocin Górny, Przyborów, Siedlisko, Mirocin Dolny, Stypułów, Bielawy, Broniszów.

W grupie OSP kobiet najlepsze było Siedlisko, za nimi uplasowały się: Kolsko, Mirocin Górny, Studzieniec i Mirocin Dolny. Z drużyn młodzieżowych OSP chłopców najlepszy okazał się Mirocin Górny, a za nimi były: Studzieniec, Przyborów, Mirocin Dolny, Stypułów, Bytom Odrzański i Kolsko.

Z drużyn młodzieżowych dziewcząt z kolei Kolsko było najlepsze i wyprzedziło: Kożuchów, Bytom Odrzański oraz Mirocin Górny. Zawody odbyły się przy pięknej wiosennej pogodzie.

Tak wygląda prawdziwa radość! Z drużyn młodzieżowych OSP chłopców najlepszy okazał się Mirocin Górny, a za nimi: Studzieniec, Przyborów, Mirocin Dolny,
arch. GOK w Nowym Miasteczku Tak wygląda prawdziwa radość! Z drużyn młodzieżowych OSP chłopców najlepszy okazał się Mirocin Górny, a za nimi: Studzieniec, Przyborów, Mirocin Dolny, Stypułów, Bytom Odrz. i Kolsko.

Autor: Edward Gurban

Edward Gurban

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.