Tomasz Rusek

Gorzów: ambasador miasta - to brzmi dumnie. Mamy dziesięcioro nowych! Poznajcie ich!

Niektórzy z nowych ambasadorów Fot. materiały miasta Niektórzy z nowych ambasadorów
Tomasz Rusek

W ramach akcji promocyjnej #StądJestem miasto chwaliło się znanymi mieszkańcami. Teraz do grona sportowców, muzyków, artystów dołączyli trochę zwyklejsi gorzowianie. Ale też wyjątkowi!

Pomysł od początku był prosty: magistrat poprosił znanych gorzowian o to, by przypomnieli, że pochodzą właśnie znad Warty. Do akcji przyłączyli się - za darmo - m.in. muzyk Adam Bałdych, wokalista Dawid Kwiatkowski, żużlowiec Bartosz Zmarzlik, aktorka Małgorzata Kocik, prezenter i showman Krzysztof „Jankes” Jankowski czy znakomici szefowie kuchni: Dawid Szkudlarek, Łukasz Konik i Paweł Salamon.

Jednak już wtedy głośno mówiono, że do grona popularnych, znanych i lubianych dołączą wkrótce też nieco bardziej zwykli mieszkańcy. To dla nich ogłoszono projekt: „Dołącz do nas, zostań ambasadorem Gorzowa”. - Przez trzy miesiące czekaliśmy na zgłoszenia mieszkańców, którzy czują więź z Gorzowem i chcieliby dołączyć do grona oficjalnych ambasadorów. Swoje historie, będące rozwinięciem myśli „Gorzów dla mnie to” mieszkańcy mogli przesyłać na adres urzędu drogą pocztową lub na specjalnie utworzony na cel akcji adres e-mail. Listy docierały do nas zarówno tradycyjną drogą pocztową, jak i elektroniczną. Te przynoszone przez listonosza najczęściej były zaopatrzone w dodatkowe zdjęcia, wiersze lub inne dokumenty - poinformowała wczoraj Marta Liberkowska, dyr. miejskiego wydziału promocji i informacji.

Nowymi ambasadorami zostali:

Oficjalną prezentację nowych ambasadorów i premierowy pokaz spotu promującego miasto z ich udziałem (to była nagroda za udział w akcji), zaplanowano jest na koniec listopada. Wówczas również poznamy kolejnych ambasadorów Gorzowa VIP, czyli znane i popularne osoby związane z miastem.

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim. Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Bilety na Walentynkowy Koncert Gwiazd - 8 lutego

Zaproszenie na Walentynkowy Koncert Gwiazd w prezencie do prenumeraty cyfrowej!

100,00 260,00

Największymi przebojami porwą w tany i do wspólnego śpiewania Zenek Martyniuk w towarzystwie Boys, Ronnie Ferrari, Piękni i Młodzi. Wystąpi też Cleo!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.