Tomasz Rusek

Gorzów: ambasador miasta - to brzmi dumnie. Mamy dziesięcioro nowych! Poznajcie ich!

Niektórzy z nowych ambasadorów Fot. materiały miasta Niektórzy z nowych ambasadorów
Tomasz Rusek

W ramach akcji promocyjnej #StądJestem miasto chwaliło się znanymi mieszkańcami. Teraz do grona sportowców, muzyków, artystów dołączyli trochę zwyklejsi gorzowianie. Ale też wyjątkowi!

Pomysł od początku był prosty: magistrat poprosił znanych gorzowian o to, by przypomnieli, że pochodzą właśnie znad Warty. Do akcji przyłączyli się - za darmo - m.in. muzyk Adam Bałdych, wokalista Dawid Kwiatkowski, żużlowiec Bartosz Zmarzlik, aktorka Małgorzata Kocik, prezenter i showman Krzysztof „Jankes” Jankowski czy znakomici szefowie kuchni: Dawid Szkudlarek, Łukasz Konik i Paweł Salamon.

Jednak już wtedy głośno mówiono, że do grona popularnych, znanych i lubianych dołączą wkrótce też nieco bardziej zwykli mieszkańcy. To dla nich ogłoszono projekt: „Dołącz do nas, zostań ambasadorem Gorzowa”. - Przez trzy miesiące czekaliśmy na zgłoszenia mieszkańców, którzy czują więź z Gorzowem i chcieliby dołączyć do grona oficjalnych ambasadorów. Swoje historie, będące rozwinięciem myśli „Gorzów dla mnie to” mieszkańcy mogli przesyłać na adres urzędu drogą pocztową lub na specjalnie utworzony na cel akcji adres e-mail. Listy docierały do nas zarówno tradycyjną drogą pocztową, jak i elektroniczną. Te przynoszone przez listonosza najczęściej były zaopatrzone w dodatkowe zdjęcia, wiersze lub inne dokumenty - poinformowała wczoraj Marta Liberkowska, dyr. miejskiego wydziału promocji i informacji.

Nowymi ambasadorami zostali:

Oficjalną prezentację nowych ambasadorów i premierowy pokaz spotu promującego miasto z ich udziałem (to była nagroda za udział w akcji), zaplanowano jest na koniec listopada. Wówczas również poznamy kolejnych ambasadorów Gorzowa VIP, czyli znane i popularne osoby związane z miastem.

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.