Gorzów. Blok przy ul. Łokietka ma pięć klatek. Do remontu poszła jedna...

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Gorzów. Blok przy ul. Łokietka ma pięć klatek. Do remontu poszła jedna...

Jarosław Miłkowski

Klatka w bloku przy ul. Łokietka została wyremontowana i teraz aż kłuje w oczy. - Sąsiedzi z innych części też chcą mieć tak ładnie i też pytają o remont - mówi kierownik Administracji Domów Mieszkalnych nr 3.

- W tym roku na pewno wyremontujemy kamienice przy ul. Chrobrego 37-38 oraz przy ul. Krzywoustego 21. Oprócz nich pewnie też kolejne klatki przy ul. Łokietka. Ich mieszkańcy już o niego pytają – mówi nam Robert Jankowski, kierownik ADM-u nr 3. Administruje on blokiem, który jest między rondem Kosynierów Gdyńskich a ul.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.