Gorzów. Co dzieje się z inwestycjami, które nie ruszyły?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Gorzów. Co dzieje się z inwestycjami, które nie ruszyły?

Jarosław Miłkowski

Urzędnicy szykują się do kilkudziesięciu miejskich inwestycji. Sprawdzamy, na jakim etapie jest kilkanaście z nich, głównie najważniejszych.

* Przebudowa ul. Kostrzyńskiej. Prawdopodobnie na początku przyszłego roku dowiemy się, kto przebuduje drogę na odcinku od cerkwi do węzła przy drodze ekspresowej. Balzola, która wygrała pierwszy przetarg, w październiku zrezygnowała z inwestycji, bo miasto nie miało wtedy zgody na przedłużenie terminu zakończenia inwestycji do końca 2019 r. Teraz zgoda już jest. Przetarg został ogłoszony w tym tygodniu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.