Tomasz Rusek

Gorzów: Czytelnik Rafał dziękuje GL za pomoc. "Bez was dalej bym jeździł z duszą na ramieniu!"

Olbrzymi klon wydawał się nie do ruszenia. - Latami z nim walczyłem - mówi Rafał Walewacz Fot. Tomasz Rusek Olbrzymi klon wydawał się nie do ruszenia. - Latami z nim walczyłem - mówi Rafał Walewacz
Tomasz Rusek

- Jak ja się cieszę! O, ludzie! Dziękuję wam za pomoc. To będzie moja pierwsza spokojna zima - mówił nam wczoraj przeszczęśliwy Czytelnik Rafał Walewacz.

- Proszę mi wierzyć: ja wiem, że drzewa są ważne. Ile dobrego nam dają. I że trzeba o nie dbać. Ale mój klon był zagrożeniem dla zdrowia i życia. Latami prosiłem o jego wycięcie. I nic. Z Gazetą Lubuską problem został rozwiązany w kilka miesięcy. Dziękuję! - nie krył wczoraj zadowolenia pan Rafał.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.