Jarosław Miłkowski

Gorzów dostał mniej pieniędzy na halę i ani złotówki na remont stadionu

Tak miałaby prezentować się hala sportowo-widowiskowa. Fot. Materiały Urzędu Miasta w Gorzowie Tak miałaby prezentować się hala sportowo-widowiskowa.
Jarosław Miłkowski

Miasto starało się o 30 mln zł dofinansowania na budowę hali. Minister sportu i turystyki dał nam 15 mln zł. Co teraz?

- Koledzy z PiS-u obiecują zdobycie dofinansowania na willę Pauckscha (zabytkowy pałacyk przy Wale Okrężnym – dop. red.), że wybudują żłobki, że dadzą po 1 tys. zł becikowego. A tu mamy zbitkę z rzeczywistością – grzmiał w piątek radny Jerzy Sobolewski.

- Minister sportu Witold Bańka obiecywał dofinansowanie 50 proc. Teraz okazuje się, że to była bańka mydlana. Cieszą nas każde pieniądze. Tylko, że wcześniejsze obietnice to cyniczna gra wyborcza – wtórował Robert Surowiec.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.