Tomasz Rusek

Gorzów: Gdzie podziały się drzewka Stali Gorzów? Część zniknęła na dobre [GALERIA]

Podczas wspólnej akcji sadzenia drzew posadzono ich 70. Teraz część zniknęła na dobre. Ale nie z powodu przeoczenia czy niedbałości urzędników Fot. Zbigniew Borek Tomasz Rusek Podczas wspólnej akcji sadzenia drzew posadzono ich 70. Teraz część zniknęła na dobre. Ale nie z powodu przeoczenia czy niedbałości urzędników
Tomasz Rusek

Czytelnik powiadomił nas, że ktoś wyrżnął drzewka, zasadzone rok temu przez mieszkańców i kibiców z okazji jubileuszu Stali Gorzów. Sprawdziliśmy: jest w tym ziarno prawdy, ale tym razem nie ma mowy o wpadce czy zaniedbaniu.

- Zobaczcie, co się stało przy ul. Piłsudskiego, gdzie rok temu sadziliśmy drzewa. Jedna trzecia działki została rozryta. Na oko zrównano z ziemią ze 20 z 70 drzew. Czyżby ktoś znowu coś zaniedbał? - zaalarmował nas w czwartek po południu Czytelnik (nazwisko do wiadomości redakcji).

Natychmiast pojechaliśmy na miejsce. Faktycznie jedna trzecia terenu pod nasadzenia została przekopana. Z pasa pod wykop zniknęło wiele drzew.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim. Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.