Tomasz Rusek

Gorzów: Gdzie podziały się drzewka Stali Gorzów? Część zniknęła na dobre [GALERIA]

Podczas wspólnej akcji sadzenia drzew posadzono ich 70. Teraz część zniknęła na dobre. Ale nie z powodu przeoczenia czy niedbałości urzędników Fot. Zbigniew Borek Tomasz Rusek Podczas wspólnej akcji sadzenia drzew posadzono ich 70. Teraz część zniknęła na dobre. Ale nie z powodu przeoczenia czy niedbałości urzędników
Tomasz Rusek

Czytelnik powiadomił nas, że ktoś wyrżnął drzewka, zasadzone rok temu przez mieszkańców i kibiców z okazji jubileuszu Stali Gorzów. Sprawdziliśmy: jest w tym ziarno prawdy, ale tym razem nie ma mowy o wpadce czy zaniedbaniu.

- Zobaczcie, co się stało przy ul. Piłsudskiego, gdzie rok temu sadziliśmy drzewa. Jedna trzecia działki została rozryta. Na oko zrównano z ziemią ze 20 z 70 drzew. Czyżby ktoś znowu coś zaniedbał? - zaalarmował nas w czwartek po południu Czytelnik (nazwisko do wiadomości redakcji).

Natychmiast pojechaliśmy na miejsce. Faktycznie jedna trzecia terenu pod nasadzenia została przekopana. Z pasa pod wykop zniknęło wiele drzew.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.