Jarosław Miłkowski

Gorzów i ugrupowania szykują się już do jesiennych wyborów

Datę wyborów w wakacje ogłosi premier. Wiadomo, że będzie to przełom października i listopada Fot. Archiwum "GL" Datę wyborów w wakacje ogłosi premier. Wiadomo, że będzie to przełom października i listopada
Jarosław Miłkowski

Gdzie będziemy głosować? To jutro ustalą radni. Coraz więcej wiadomo też o tym, kto z kim pójdzie w mieście do wyborów samorządowych.

Gorzów już powoli szykuje się do wyborów samorządowych. Podczas jutrzejszej sesji (początek o 15.30 w sali urzędu przy ul. Sikorskiego 3-4) radni przyjmować będą uchwały o podziale miasta na okręgi wyborcze i obwody głosowania.

W przeciwieństwie do wyborów sprzed prawie czterech lat nie będzie żadnych zmian.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Ile będzie okręgów wyborczych w Gorzowie?
 • Ilu radnych wybiorą gorzowianie?
 • Kiedy będą wybory?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.