Gorzów ma nowe logo. Nie wszystkim się podoba

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Gorzów ma nowe logo. Nie wszystkim się podoba

Jarosław Miłkowski

Do czego miasto jest w sam raz? Zdaniem urzędników i speców od reklamy - do edukacji. Chcą, by miasto wyróżniało się na tym tle wśród innych.

- Gorzów ma być miastem, które będzie uczyło na każdym kroku – mówił we wtorek wieczorem prezydent Jacek Wójcicki. Okazją do tego była prezentacja - jak to nazwali urzędnicy - „aktualizacji marki miasta” - w łaźni miejskiej.

Przez ostatnie lata nasze miasto miało markę „Gorzów Przystań”. Jej logo było pomarańczowo-czerwono-białe. Teraz zastępuję ją hasło „Gorzów w sam raz”. Nazwa miasta w końcu będzie rozpoczynała się wielką literą. Cały napis będzie w szarym kolorze. Jedynie z czerwonego „ó” wychodzić będzie tzw. dymek z hasłem: w sam raz.

Czytaj w środę, 23 listopada, w "Gazecie Lubuskiej" i wydaniu plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.