Gorzów: mieszkańcy są ciekawscy. Pytali magistrat o różne sprawy już ponad 300 razy. O co? [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów: mieszkańcy są ciekawscy. Pytali magistrat o różne sprawy już ponad 300 razy. O co? [ZDJĘCIA]

Tomasz Rusek

Oj, ci ciekawscy gorzowianie! W tym roku dociekali m.in. ilu magistrat zatrudnia urzędników, ile jest w mieście ławek, oraz... ile kosztuje prąd, który zużywa rocznie żarówka w nowej magistrackiej windzie. Serio.

To może zacznijmy od tego, że urzędników jest ponad 530, ławek mamy 800, a gdyby żarówka w windzie w urzędzie miasta świeciła się cały rok bez przerwy, to zużyłaby prądu za kilkanaście złotych. Bardziej precyzyjniej odpowiedzieć się nie dało. A precyzja jest ważna. Urzędnicy na każde, nawet dziwne pytanie, muszą odpowiedzieć najlepiej i najdokładniej jak potrafią.

CZYTAJ DALEJ:

  • Też chcesz o coś zapytać? Wyślij pytanie (zaznacz, że pytasz w ramach prawa do informacji publicznej) na adres: informacjapubliczna@um.gorzow.pl. Tradycyjne listy można słać na adres kancelarii magistratu przy ul. Sikorskiego 3-4.
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.