Gorzów: niby to nowe porządki, a bałagan przy śmietnikach taki znajomy...

Czytaj dalej
Fot. reporterzy GL
Tomasz Rusek

Gorzów: niby to nowe porządki, a bałagan przy śmietnikach taki znajomy...

Tomasz Rusek

No i gdzie te nowe kosze?! - dziwili się wczoraj gorzowianie. Bo planowana rewolucja śmieciowa złapała obsuwę. Też planowaną

Tak. To nie jest to żadne zaskoczenie. Bo choć oficjalnie nowe zasady segregowania śmieci weszły w życie w niedzielę, a praktycznie wczoraj, to także wczoraj zaznaczyliśmy w „GL”, że nie da się wymienić tysięcy pojemników w całym mieście w jeden dzień. I się nie dało.

Szybki zwiad

W poniedziałkowy poranek nasi reporterzy zrobili szybki zwiad na Górczynie, Ustroniu, Piaskach, na osiedlu Słonecznym i w centrum.

W poniedziałkowy poranek nasi reporterzy zrobili szybki zwiad na Górczynie, Ustroniu, Piaskach, na osiedlu Słonecznym i w centrum. Jakie były tego efekty? 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.