Gorzów piecom powie: - Pa, pa! A potem powita grzejniki

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów piecom powie: - Pa, pa! A potem powita grzejniki

Tomasz Rusek

69 kamienic, 480 lokali, a w nich 821 pieców do zburzenia - tak wygląda ostatni etap robót, po których odetchnie całe miasto

Mowa oczywiście o Kawce, czyli miejskim programie likwidowania w kamienicach starych pieców i podłączania takich mieszkań do sieci cieplnej. Zaraz ruszy trzeci, ostatni etap prac.

- W marcu wybierzemy wykonawców. Chcemy zdążyć ze wszystkimi pracami do jesieni - mówiła nam wczoraj Maria Góralczyk - Krawczyk z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Tym razem chodzi o likwidację 821 pieców w 480 lokalach. Gdzie?

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu GL oraz w wydaniu PLUS

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.