Tomasz Rusek

Gorzów: Po naszym tekście nielegalny dom dla seniorów... zniknął!

Po publikacji z 13 października dostaliśmy wiele telefonów. Czytelnicy prosili o wskazanie, o który dom opieki chodzi, by przypadkiem nie oddać tam swoich Fot. fot. Tomasz Rusek Po publikacji z 13 października dostaliśmy wiele telefonów. Czytelnicy prosili o wskazanie, o który dom opieki chodzi, by przypadkiem nie oddać tam swoich bliskich
Tomasz Rusek

- Dzięki! Wszyscy sąsiedzi szczęśliwi - napisała do nas jedna z mieszkanek ulicy, na której od lat, przy bezradności urzędników, działał na dziko dom opieki. „Działał”, bo... już go nie ma!

W willowej części Górczyna (celowo nie podajemy ulicy) placówka - schowana w okazałym jednorodzinnym domu - działała od kilku lat. I była dla sąsiadów utrapieniem. Teraz jest już spokojnie. Mieszkańcy ulicy cieszą się z normalności i ciszy. Nikt im też nie rozjeżdża poboczy i nie zastawia posesji. A właśnie tego oczekiwali, wyprowadzając się na skraj miasta.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.