Gorzów: poważne zarzuty pod adresem uczelni. Rektor: - Zawiadomiliśmy prokuraturę. Nie ma zgody na oczernianie!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów: poważne zarzuty pod adresem uczelni. Rektor: - Zawiadomiliśmy prokuraturę. Nie ma zgody na oczernianie!

Tomasz Rusek

Niszczenie dokumentów i niegospodarność, narażenie uczelni na straty - to zdecydowanie najpoważniejsze zarzuty wobec Akademii im. Jakuba z Paradyża z anonimowej opinii w internecie. Rektor uczelni: - Kompletne bzdury.

Wpis na portalu gromadzącym komentarze o szkołach wyższych został dodany 9 marca. Zarzuty autora? Lista jest długa. Opinia wskazuje na trudny charakter rektor Elżbiety Skorupskiej - Raczyńskiej, potem można przeczytać, że nagrody i zgody na publikacje naukowe są przyznawane osobom z „dworu Pani Rektor”, a jej polityka personalna naraziła uczelnię na wiele strat finansowych.

CZYTAJ DALEJ:

  • Najcięższy zarzut dotyczy dokumentacji. W komentarzu czytamy: „Przed kontrolą „prosi się” o chowanie dokumentów i ich niszczenie w imię haseł: „obowiązuje tajemnica służbowa”, „to dla dobra Uczelni”, „nie podcina się gałęzi na której się siedzi”. 
Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

50,00 100,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.