Gorzów: Poznajcie najbardziej pozytywnego człowieka w mieście. - Ja po prostu chcę, by ludzie się częściej uśmiechali - mówi GL

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów: Poznajcie najbardziej pozytywnego człowieka w mieście. - Ja po prostu chcę, by ludzie się częściej uśmiechali - mówi GL

Tomasz Rusek

- Gorzów ma fantastyczną historię, ciekawą przeszłość. Marzy mi się, by upamiętnić to w miejskiej przestrzeni - mówi GL artysta, grafik i twórca znanych w mieście murali Łukasz Karnacz.

Wiesz czemu rozmawiamy?
Dawaj!

Robiłem materiał o Angelice, która w gminie Strzelce zbiera nakrętki na rzecz chorej dziewczynki. I wymyśliła, że będzie je zbierać do wielkich koszy. Akcja idzie świetnie. A ona mówi, że to m.in. dzięki takiemu jednemu gorzowianinowi, które jej te kosze fajnie pomalował. I to ty jesteś tym gorzowianinem!

CZYTAJ DALEJ:

  • Gorzowski artysta upiększa miasto. Co planuje?

 

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.