Gorzów. Przy ul. Sulęcińskiej i Zuchów jak nie bubel, to niedoróbka

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Gorzów. Przy ul. Sulęcińskiej i Zuchów jak nie bubel, to niedoróbka

Jarosław Miłkowski

Trwa remont ul. Sulęcińskiej, więc objazd jest przez ul. Zuchów, gdzie leje jak po bombach są co kilka centymetrów. Na placu zabaw przy ul. Sulęcińskiej o zabawie nie ma mowy, bo... stoi w wodzie.

- Na czas remontu ul. Sulęcińskiej wyznaczono objazd przez naszą ulicę, ale nikt jej do tego właściwie nie przygotował. Ktoś wyznaczył przez nieutwardzoną ulicę objazd i w ogóle nie pomyślał, jakie to niesie konsekwencje. Nasza ulica wygląda gorzej niż poligon – mówi nam jeden z mieszkańców ul. Zuchów. Gdy byliśmy tam w weekend, nie wierzyliśmy własnym oczom. Na ulicy co kilka - kilkanaście centymetrów leje jak po bombie i jeszcze wypełnione wodą.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.