Gorzów: Przystań jest w sam raz, czyli jak pół miliona poszło na nic [GALERIA]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Tomasz Rusek

Gorzów: Przystań jest w sam raz, czyli jak pół miliona poszło na nic [GALERIA]

Tomasz Rusek

Co jest aktualnie marką miasta? Bo formalnie obowiązuje „Gorzów Przystań”, ale urząd nie chce tego hasła. Z kolei na „Gorzów w sam raz” nie zgodzili się radni. Dlatego najgłośniej jest o „Gorzów Stąd Jestem”, choć to tylko kampania wizerunkowa.

Najpierw wyjaśnienie: skąd te pół miliona? Wyjaśniam: nieco ponad 300 tys. zł kosztowało opracowanie marki Gorzów Przystań. Zrobiła to ekipa poprzedniego prezydenta Tadeusza Jędrzejczaka. To wtedy magistrat przesiadł się na pomarańczowo-czerwono-białe kolory i zmienił logo miasta. Nowy prezydent Jacek Wójcicki zlecił uaktualnienie marki, które łącznie kosztowało około 180 tys. zł. Tak powstało hasło „Gorzów w sam raz”. Z szarym napisem i dymkiem wychodzącym z litery „ó”.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

50,00 100,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.