Gorzów: śmiało, wsiądź do autobusu. One naprawdę nie gryzą! A dziś i jutro można nimi jeździć za darmo

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów: śmiało, wsiądź do autobusu. One naprawdę nie gryzą! A dziś i jutro można nimi jeździć za darmo

Tomasz Rusek

Dziś właściciele samochodów mogą za darmo jeździć miejską komunikacją. Jutro będzie ona darmowa dla wszystkich gorzowian. A to z okazji dnia bez samochodu. Zachęcam: korzystajcie z MZK. I to nie tylko od święta.

Muszę przyznać, że kolejny raz dzień bez samochodu przypada w złym czasie, bo miasto jest rozkopane, komunikacja miejska jeździ objazdami, a przez korki w godzinach szczytu autobusy łapią czasami opóźnienia. To na pewno nie jest dobry moment na przekonywanie ludzi: „Hej, mamy sprawną, szybką i punktualną sieć połączeń”. Tylko że ja naprawdę tak o niej myślę.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Anna Kubiak

Śmiało wsiąść do autobusu? Haha kto kiedykolwiek pojechał autobusem do strefy chociażby raz a ma auto to wybierze auto bo tam w godnych warunkach nie da się podróżować.Ostatnio masa Ukraińców zamieszkuje Os.Słoneczne i tam też w godzinach szczytu zaczyna robić się tłok.A to dopiero początek bo coraz więcej przyjezdnych będzie tu pracować i będą musieli jakoś dojechać do pracy zapchanymi już na chwilę obecną autobusami.Strach pomyśleć co będzie jak powiększy się strefa(a ma być 3 krotnie większa) i wtedy jeszcze większa armia zamiejscowych wsiądzie w autobusy i zapcha całkowicie kom.miejską.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.