Gorzów: śmiało, wsiądź do autobusu. One naprawdę nie gryzą! A dziś i jutro można nimi jeździć za darmo

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów: śmiało, wsiądź do autobusu. One naprawdę nie gryzą! A dziś i jutro można nimi jeździć za darmo

Tomasz Rusek

Dziś właściciele samochodów mogą za darmo jeździć miejską komunikacją. Jutro będzie ona darmowa dla wszystkich gorzowian. A to z okazji dnia bez samochodu. Zachęcam: korzystajcie z MZK. I to nie tylko od święta.

Muszę przyznać, że kolejny raz dzień bez samochodu przypada w złym czasie, bo miasto jest rozkopane, komunikacja miejska jeździ objazdami, a przez korki w godzinach szczytu autobusy łapią czasami opóźnienia. To na pewno nie jest dobry moment na przekonywanie ludzi: „Hej, mamy sprawną, szybką i punktualną sieć połączeń”. Tylko że ja naprawdę tak o niej myślę.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim. Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Anna Kubiak

Śmiało wsiąść do autobusu? Haha kto kiedykolwiek pojechał autobusem do strefy chociażby raz a ma auto to wybierze auto bo tam w godnych warunkach nie da się podróżować.Ostatnio masa Ukraińców zamieszkuje Os.Słoneczne i tam też w godzinach szczytu zaczyna robić się tłok.A to dopiero początek bo coraz więcej przyjezdnych będzie tu pracować i będą musieli jakoś dojechać do pracy zapchanymi już na chwilę obecną autobusami.Strach pomyśleć co będzie jak powiększy się strefa(a ma być 3 krotnie większa) i wtedy jeszcze większa armia zamiejscowych wsiądzie w autobusy i zapcha całkowicie kom.miejską.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.