Gorzów: takiej zbiórki jeszcze nie było. Nasz młody talent zbiera na saksofon. Pomożecie?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Gorzów: takiej zbiórki jeszcze nie było. Nasz młody talent zbiera na saksofon. Pomożecie?

Tomasz Rusek

Wojtek Dąbrowski może zostać naprawdę wielkim saksofonistą. Talent ma ogromny. I przez to potrzebuje nowego saksofonu. Pomożecie mu uzbierać 10 tys. zł? - Byłoby super - mówi GL młody muzyk.

To wcale nie było tak, że ten skromny 12-latek od dziecka chciał grać. O nie! Było wręcz... przeciwnie. Jego starsze rodzeństwo było uzdolnione muzycznie, ale on do szkoły muzycznej iść nie chciał. I bronił się przed tym długo. W końcu się zgodził na naukę w Szkole Muzycznej I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego, jednak zaznaczył, że nie chce występować publicznie. Ale gdy już zaczął grać na saksofonie, okazało się, że ma wielki talent. I rozwija go błyskawicznie.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.