Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": Czy Cocktail Boys wygrają "discopolowego Idola"?

Cocktail Boys Fot. Archiwum zespołu Cocktail Boys
Jarosław Miłkowski

W programie "Disco Star" na antenie Polo TV występuje gorzowski zespół Cocktail Boys. Czy uda się im awansować do półfinału?

Nasi discopolowcy podbiją Polskę?
Na antenie Polo TV (to najpopularniejsza stacja muzyczna w Polsce) trwa Disco Star, czyli muzyczny talent show. Występuje w nim gorzowski zespół discopolowy Cocktail Boys. Tworzą go muzycy, którzy wcześniej grali... ostry metal. Czy uda im się awansować do szóstki najlepszych wykonawców? Przekonamy się jutro po 18.00.

Oddaj trzy butelki i odbierz drzewko
Jutro od 11.00 do 18.00 przed supermarketem Tesco przy ul. Słowiańskiej akcja z okazji Ogólnopolskiego Dnia Po Stronie Natury. Na czym będzie polegała? Każdy, kto przyniesie trzy puste butelki plastikowe, będzie mógł odebrać za nie
sadzonkę.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.