Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": gdzie w czwartek nie będzie wody?

Gorzów "w skrócie": gdzie w czwartek nie będzie wody? Fot. pixabay.com
Jarosław Miłkowski

W nocy z czwartku na piątek między północą a 3.00 w kranach m.in. na Górczynie w Gorzowie. A co poza tym słychać w Gorzowie?

Jutro wykąp się przed północą
W nocy z czwartku na piątek między północą a 3.00 w kranach na osiedlach: Górczyn, Dolinki, Bermudy oraz w Wawrowie, Wojcieszycach, Różankach-Szklarni, Czechowie i Górkach Santockich będzie słabe ciśnienie wody w kranach. Momentami może jej nawet zabraknąć.

Twój szpik może pomóc innym
Jutro od 10.00 do 17.00 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Czereśniowej odbędzie się rejestracja dawców szpiku.

Kto to widział, niech da znać policjantom
Policjanci z drogówki szukają świadków czterech sytuacji na drogach. 9 lutego między 9.00 a 10.00 na ul. Strzeleckiej nieznany samochód uderzył w opla vectrę. 16 lutego ok. 14.20 kierowca autobusu solaris zjechał na ul. Strażackiej na drugą stronę ulicy, a następnie uderzył w budynek nr 92.Dzień później o 11.10 na parkingu Biedronki przy ul. Przemysłowej Kia uderzyła w volkswagena golfa i odjechała. 18 lutego kierowca renault na francuskich „blachach” wjechał w słup na ul. Pomorskiej i... zostawił auto. Widzieliście to? Dzwońcie pod numer 95 738 25 27.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.