Gorzów "w skrócie": kim jest kobieta z męskim sercem

Czytaj dalej
Fot. Archiwum Adriany Szklarz
Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": kim jest kobieta z męskim sercem

Jarosław Miłkowski

Gorzowianka Adriana Szklarz wydała książkę "Kobieta z męskim sercem". A o czym jeszcze donoszą dziennikarze "GL"?

Wypadek na rondzie. Auto wypadło z drogi
We wtorek w znajdującego się już na rondzie przy ul. Kasprzaka osobowego citroena uderzyło audi. Prędkość pojazdu była na tyle duża, że po zderzeniu citroen wypadł z drogi i znalazł się kilkadziesiąt metrów dalej. Kobieta i mężczyzna z citroena zostali przewiezieni do szpitala.

Pani Anna dobrze czyta dzieciom
Anna Giniewska z biblioteki pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego znalazła się w gronie 20 laureatów konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Anna prowadzi Klub Czytających Rodzin.

To jest kobieta z... męskim sercem
Kilka dni temu ukazała się książka „Kobieta z męskim sercem”. Jej autorką jest gorzowianka Adriana Szklarz, która promując transplantację, wraz z koleżanką obeszła duński Bornholm). Gorzowska premiera książki została zaplanowana na 26 stycznia w Miejskim Ośrodku Sztuki.

W środę ostatnia szansa, by przyjść na dyżur
W urzędzie miasta przy ul. Myśliborskiej 34 (pokój nr 10 na parterze) dyżurują eksperci, którzy udzielają bezpłatnych porad przyszłym i obecnym przedsiębiorcom. W środę, 13 stycznia od 10.00 do 13.00 dyżuruje pracownik urzędu pracy.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.