Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": kto w Gorzowie ma szczęście w totolotka?

198 osób wygrało w 20w15 r.  Gorzowie co najmniej 1 tys. zł. Fot. pixabay.com 198 osób wygrało w 20w15 r. Gorzowie co najmniej 1 tys. zł.
Jarosław Miłkowski

W 2015 r. w Gorzowie 198 osób wygrało w totolotka 1 tys. zł lub więcej. A co poza tym słychać przed świętami w mieście?

Gramy w totolotka i mamy szczęście

Wierzycie wciąż w wielkie wygrane? Totalizator Sportowy dokonuje właśnie wstępnych podsumowań roku i wychodzi z nich, że w Gorzowie co najmniej 1 tys. zł wygrało 198 osób. Suma ich wygranych to niecałe 8,8 mln zł. Ogromna część tych pieniędzy trafiła do szczęśliwca, który 17 stycznia trafił „szóstkę” i wygrał prawie 7,6 mln zł. Gorzów jest szczęśliwym miastem, bo najwyższa lubuska wygrana (10,2 mln zł w 2010 r.) też padła w naszym mieście.

Zrób dziecku frajdę rundką po mieście

Z okazji świąt po Gorzowie jeździ tramwaj „przebrany” za Mikołaja. Przyzodobiony jest w tysiące światełek, a na dachu ma mikołajową czapkę. Dziś i jutro jako linia nr 2 wyjedzie m.in. o 16.30 z Wieprzyc, a o 17.12 - z Piasków. Następnie, jako linia nr 1, o 17.42 z Wieprzyc i 18.25 z Manhattanu. Ostatni kurs wykona jako „dwójka” o 22.21 z Piasków. Na tych dwóch liniach tramwaj będzie jeździł wieczorami także w środę, w Wigilię i święta.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.