Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": pożar w Stilonie, przeprowadzka wydziału komunikacji

Do pożaru doszło na terenie Stilonu. Fot. pixabay.com Do pożaru doszło na terenie Stilonu.
Jarosław Miłkowski

W czwartek, 10 grudnia paliły się kable w firmie na terenie Stilonu. A co poza tym? Podstawówki dostały pieniądze na zakup książek. Przeczytaj też inne krótkie informacje.

Nie wyrzucaj pralki. Odbiorą ją za darmo

Od grudnia przy ul. Walczaka 29 działa nowy punkt odbioru ekektrośmieci. Drobne sprzęty trzeba przynieść na miejsce, po większe ElektroEko przyjedzie do domu. Punkt działa od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Telefon na infolinię, pod którą można zgłosić chęć oddania sprzętu ma numer 22223300.

Paliły się przewody na terenie Stilonu

W czwartek około południa doszło do pożaru kabli w firmie Solvay na terenie Stilonu. Nikomu nic się nie stało, ale pożar gasiło aż pięć jednostek

Poznasz nowe tricki

W sobotę od 9.00 do 14.00 będzie można się nauczyć kuglarskich sztuczek na warsztatach neocyrkowych w Budowlance przy ul. Okrzei.

W piątek i w poniedziałek sprawy nie załatwisz

Wydział komunikacji przenosi się z ul. Przemysłowej na ul. Myśliborską 34. Ma się z tym uwinąć do poniedziałku. Będzie czynny od wtorku.

Szkoły dostały kasę na nowe książki

Każda z gorzowskich podstawówek dostała rządowe wsparcie na zakup nowych książek do biblioteki. W sumie dostały 32,8 tys. zł

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.