Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": żłobek dostał mniej pieniędzy, ale i tak powstanie

Gorzów "w skrócie": żłobek dostał mniej pieniędzy, ale i tak powstanie Fot. pixabay.com
Jarosław Miłkowski

1,8 mln zł, a nie 3 mln zł, dostało miasto na budowę żłobka przy ul. Maczka. Co to oznacza dla miasta?

Pieniędzy jest mniej, ale żłobek powstanie
- Budowa żłobka przy ul. Maczka nie jest zagrożona - mówił wczoraj prezydent Jacek Wójcicki. Z ministerialnego programu Maluch miasto chciało otrzymać 3 mln zł. Dotacja będzie, ale w wysokości 1,8 mln zł. - Znajdziemy pieniądze - zapewnił prezydent.

Uważaj na zwężenia na ul. Kostrzyńskiej
Do piątku w okolicy wiaduktu nad ul. Kostrzyńską zmieniona będzie organizacja ruchu w związku z budową drugiej nitki obwodnicy. W dzień ruch będzie sterowany ręcznie, w nocy sygnalizacją świetlną.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.