Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": zmienił się rozkład jazdy MZK

Autobus linii 104 Fot. Archiwum "GL" Autobus linii 104
Jarosław Miłkowski

1 stycznia zmieniły się rozkłady jazdy tramwajów oraz autobusów kilku linii MZK. A co jeszcze przyniosły ostatnie dni?

Uważaj na przystanku - rozkład się zmienił

1 stycznia zmieniły się rozkłady jazdy tramwajów oraz autobusów linii: 101, 104, 113, 117, 119, 124, 125, 126 404. Radzimy zwrócić na to uwagę, gdy pierwszy raz w tym roku będziecie wybierali się do pracy czy szkoły.

Szkoła medyczna zmieni się w centrum

Medyczne Studium Zawodowe przy ul. Dowgielewiczowej zmieni się w Lubuskie Centrum Kształcenia Medycznego i Zawodowego (1 września tego roku). Taką decyzję pod koniec grudnia podjęli radni wojewódzcy.

Pożegnanie wiceprezydenta

W sobotę na cmentarzu przy ul. Żwirowej został pochowany były wiceprezydent Gorzowa Mariusz Guzenda. Zmarł 29 grudnia. Miał 63 lata.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.