GORZÓW WIELKOPOLSKI. Kostka na Kwadracie jest w rozsypce. - Minął zaledwie rok, a kostka na Kwadracie już wypada! - alarmuje Czytelnik.

Czytaj dalej
Fot. Sandra Soczewa
Sandra Soczewa

GORZÓW WIELKOPOLSKI. Kostka na Kwadracie jest w rozsypce. - Minął zaledwie rok, a kostka na Kwadracie już wypada! - alarmuje Czytelnik.

Sandra Soczewa

- Przechodząc przez wyremontowany od podstaw Kwadrat zdumiał mnie widok brakujących kostek w chodniku - napisał do nas nasz stały Czytelnik, Sławomir z Gorzowa. Wczoraj tam byliśmy, sprawdziliśmy. Brakuje już sporo kostek...

Kilkadziesiąt centymetrów od krawężników ułożone są małe, granitowe kostki. Wyglądają tak, jakby okalały cały Kwadrat, który tworzą większe płyty. Granitowa kosteczka (jest naprawdę mała) pojawia się też przy trawnikach albo studzienkach. I tu również zauważyliśmy ubytki!

Nasz Czytelnik podczas spaceru zauważył w pierwszej kolejności brak kostki u zbiegu ul. 30 Stycznia i Dąbrowskiego.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sandra Soczewa

Jestem rodowitą gorzowianką i w "Gazecie Lubuskiej" pracuję już od kilku lat. Swoją przygodę z zawodem i redakcją "GL" rozpoczęłam jeszcze jako studentka. Od wczesnych lat wiedziałam, czym chcę się zajmować i jak kiedyś, kiedyś postanowiłam, tak też zrobiłam ;)


Obecnie pracuję w dziale online "GL" oraz jestem redaktorem portalu Gorzów Nasze Miasto. Czym obecnie zajmuję się w redakcji, o czym piszę? Trudno to ująć w kilku słowach, czy w jednym zdaniu ;) Piszę przede wszystkim o tym, co dzieje się w Gorzowie: o nowych inwestycjach, ciekawych miejscach, wydarzeniach i ludziach. Często możecie spotkać mnie na imprezach kulturalnych i sportowych. Możecie być pewni, że jeśli w naszym mieście dzieje się coś ciekawego albo odkrywam wspaniałe miejsce na wypoczynek, smaczną knajpkę, albo wiem, gdzie i kiedy otworzy się nowy sklep, to na pewno podzielę się z Wami tymi informacjami :) 


Praca dziennikarza to oczywiście nie tylko informowanie i pisanie o tym, co dobre, ale też mówienie o tym, co złe, co nie powinno mieć miejsca. Zdarza się, że opisuję bulwersujące lub tragiczne zdarzenia z Gorzowa lub okolic, zdarza się też, że interweniuję wtedy, gdy poprosi o to Czytelnik lub Czytelnicy.


 


Brak planów na wolne popołudnie? Polecam te miejscówki: 


Gorzowskie murawy polecają się na spacer


Ranczo w centrum miasta. Tutaj jest super!


 


Piszę o tym, co bulwersuje:


Tragedia na Słowiance. Są zarzuty dla ratowników


Jak z Krzysia uszło życie. Brutalne morderstwo na os. Słonecznym


Koszmar zgwałconej dziewczynki. 9-latka znała swojego oprawcę, który uwięził ją w wersalce


 


Piszę o ludziach z pasją:


Gorzowianie przejechali fiatem przez świat


 


Informuję o tym, co bliskie mieszkańcom:


Mieszkania komunalne możesz dostać za remont


Nieoficjalnie: 40 zakażeń koronawirusem we Wschowie


 


Ciekawa inicjatywa? Zawsze o niej wspomnę!


W centrum miasta powstał mural w podziękowaniu dla medyków


 


Relacjonuję ważne wydarzenia:


Rafał Trzaskowski w Gorzowie. Na spotkaniu tłumy mieszkańców


 


 


Pomagam:


Józefinka nie słyszy. Potrzebne są pieniądze na kosztowną operację


Adaś Kos to supergość! Aby mógł dalej się uśmiechać musi przejść kosztowną operację w Stanach


 


Jak już pisałam w GL pracuję od czasów studiów. Na początku swojej przygody z zawodem opisywałam głównie problemy mieszkańców z terenu powiatu sulęcińskiego. Z czasem, gdy internet przybierał na sile, trafiłam do działu online "Gazety Lubuskiej" i na dobre skoncentrowałam się na portalu Gorzów Nasze Miasto. Jeśli jeszcze go nie odwiedziliście, nie polubiliście jego profilu na facebooku, zmieńcie to jak najszybciej ;) 


https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/ 


 


Prywatnie, w czasie wolnym lubię zajmować się... relaksowaniem i odpoczynkiem ;) Jeśli czasu mam nieco więcej preferuję wypad za miasto albo trochę dalej (wtedy muszę mieć już dużo czasu).


 


Macie ciekawy temat? Napiszcie: [email protected]. Chętnie opublikuję Wasze opinie, wypowiedzi, czy też zdjęcia. Jeśli szukacie dobrego źródła miejskich informacji, wirtualnej przestrzeni, w której możecie zabrać głos, coś skomentować albo czymś się pochwalić, to zapraszam Was na facebooka Gorzów Wielkopolski naszemiasto.pl (i oczywiście na stronę www też ;) ).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.