Gorzów Wielkopolski wśród zwycięzców akcji ,,MediaMarkt i Zenek Dzieciom". Nowy sprzęt trafi do Lubuskiego

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Aleksandra Sierżant

Gorzów Wielkopolski wśród zwycięzców akcji ,,MediaMarkt i Zenek Dzieciom". Nowy sprzęt trafi do Lubuskiego

Aleksandra Sierżant

Znamy wyniki ogólnopolskiej akcji społecznej „MediaMarkt i Zenek Dzieciom”. Sieć MediaMarkt przekaże 100 laptopów do 20 szkół podstawowych w całej Polsce. Nowy sprzęt będzie pomocny zarówno w nauczaniu zdalnym, jak i stacjonarnym. Wśród zwycięzców znalazły się między innymi szkoły podstawowe w województwa lubuskiego.

Celem akcji „MediaMarkt i Zenek Dzieciom” jest podniesienie jakości nauczania w szkołach podstawowych poprzez przekazanie sprzętu komputerowego najbardziej potrzebującym placówkom. Inicjatywa wpisuje się w misję marki: wspieranie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Akcja „MediaMarkt i Zenek Dzieciom” wystartowała na początku września br. Jej pierwszy etap obejmował nabór szkół, które samodzielnie mogły zgłaszać się do akcji. Z tej możliwości skorzystało ponad 180 placówek z całej Polski. Kolejnym etapem było głosowanie przez klientów sieci oraz wybór kolejnych 10 szkół przez komisję konkursową. Ostatecznie wyłoniono 20 placówek, które otrzymają od MediaMarkt po 5 laptopów. Łącznie do zwycięskich szkół trafi 100 laptopów!

Jak wyglądało głosowanie?

10 szkół zostało wyłonionych w ogólnopolskim głosowaniu. Klienci MediaMarkt mogli oddawać dowolną liczbę głosów na wybraną placówkę. Do ich oddania uprawniały zakupy dokonane we wrześniu w sklepach stacjonarnych MediaMarkt lub na mediamarkt.pl, niezależnie od ich wysokości. Największą liczbę głosów zebrały szkoły:

Pozostałe 10 szkół wybrała komisja konkursowa, na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Ścisła selekcja, wybranie zaledwie 10 szkół spośród dziesiątek zgłoszeń do akcji „MediaMarkt i Zenek dzieciom” było nie lada wyzwaniem. Decydującą rolę odegrały uzasadnienia, będące częścią formularzy zgłoszeniowych. Pozwalały one bliżej poznać i zrozumieć sytuację konkretnej placówki, a dzięki temu podjąć jak najlepszą decyzję. Gratulujemy zwycięzcom. – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy sieci MediaMarkt.

Komisja konkursowa wybrała ostatecznie szkoły z poniższej listy:

Źródło: Rzecznik Prasowy MediaMarktSaturn Polska

WIDEO: Gorzów Wielkopolski. Śmieciarka w Gorzowie odbiera śmieci... po 23.00!

Aleksandra Sierżant

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.