GORZÓW WLKP. - Czy impreza z alkoholem w państwowej instytucji to normalne? - pyta Czytelnik GL

Czytaj dalej
Fot. archiwum gl
Zbigniew Borek

GORZÓW WLKP. - Czy impreza z alkoholem w państwowej instytucji to normalne? - pyta Czytelnik GL

Zbigniew Borek

- Czy to normalne, że państwowa instytucja żegna się z odchodzącym pracownikiem w godzinach pracy i z alkoholem? Czy w tym czasie powinna być zamknięta? Takie pytania stawia Czytelnik "Gazety Lubuskiej". Sprawdzamy.

Chodzi o Wojewódzki Inspektorat Państwowej Inspekcji Handlowej w Gorzowie. Mój rozmówca zastrzegł dane do wiadomości redakcji. Przyznał, że zwlekał z powiadomieniem nas o tej sprawie, bo miał „ogromne dylematy”.

- Bo wie pan, ja rozumiem, że się żegna długoletniego pracownika, ja też chciałbym być godnie pożegnany. Za nic jednak bym nie chciał, żeby żegnano mnie w godzinach pracy przy wódce, no i żeby z tej „okazji” zamykać moją instytucję - mówił. Długo się wahał, czy przyjść do redakcji, bo liczył, że wyjaśni to ktoś w samej inspekcji, „wewnętrznie”. Nie wyjaśnił.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Borek

Jestem dziennikarzem i wydawcą drukowanego wydania "Gazety Lubuskiej". Jako reporter lubię pracować w terenie (a wszystko jest terenem, jak stwierdził kiedyś filozoficznie jeden z kolegów po fachu), pogadać z ludźmi, a przede wszystkim słuchać ich historii.


Dziennikarsko interesuję sprawami społecznymi, sądownictwem, polityką, Gorzowem, w którym mieszkam, Strzelcami Krajeńskimi, z których pochodzę, regionem lubuskim, w którym żyję i pracuję, a poza tym - przynajmniej się staram - wszystkim, co wydaje mi się ważne także w kraju i na świecie.


W swojej pracy szczególnie lubię


Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.