Aleksandra Szymańska

GORZÓW WLKP.: Szpital wojewódzki właśnie zamknął oddział nefrologii. Pacjenci będą teraz trafiali na oddział wewnętrzny

Szpital wojewódzki w Gorzowie nie ma już samodzielnego oddziału nefrologii. Pacjenci ze schorzeniami nerek trafią na oddział wewnętrzny Fot. Arch. Polska Press Grupa Szpital wojewódzki w Gorzowie nie ma już samodzielnego oddziału nefrologii. Pacjenci ze schorzeniami nerek trafią na oddział wewnętrzny
Aleksandra Szymańska

Z dnia na dzień szpital wojewódzki w Gorzowie zamknął oddział nefrologii dla osób ze schorzeniami nerek. Powód? Brakuje lekarzy.

Wiadomość dostaliśmy w piątek od Czytelnika. Informował, że oddział nie pracuje już od tygodnia: - W piątek wielkanocny zamknięto oddział nefrologii. Oddział leczył ciężko chorych nefrologicznych pacjentów. Nie chcę oceniać braku zaangażowania w utrzymanie oddziału... - czytaliśmy w mailu.

Oddział nefrologii zamknięty

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aleksandra Szymańska

Czasem trzeba kogoś wkurzyć, czasem udaje się z kogoś wykrzesać coś dobrego - za to lubię moją pracę w Gazecie Lubuskiej i tygodniku Naszemiasto.pl! Piszę, o tych, którzy robią coś niezwykłego. O tych, którzy potrzebują pomocy. O tych, którzy mają coś do powiedzenia.
Kultura, sprawy społeczne, zdrowie - to "działki", które są mi najbliższe. Z Gorzowa i powiatu gorzowskiego, ze Strzelec Kraj., Drezdenka i nie tylko.

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Krzysiek B

Oddział nefrologi był bardzo dobry jak nie w tym szpitalu miła fachowa obsługa aż nie wierzyłem że to ten sam szpital. Brak słów...

Michał M

Niestety przy takim obłożeniu pracą, każdemu kiedyś zdrowie odmówi posłuszeństwa. Permanentne przemęczenie personelu to problem, który niestety będzie się szybko nasilał, bo choćby nie wiadomo jakie góry złota zaoferować lekarzom, to same pieniądze nie zbadają pacjenta i nie zaordynują leczenia - kadrowo polska medycyna doszła do ściany. Tylko tych banialuków o czekających tylko na znak, tysiącach lekarzy z Ukrainy przykro słuchać, bo oni dobrze wiedzą jak się u nas pracuje i wcale się nie palą by w to piekło skakać.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.