Renata Hryniewicz

Gorzowianka została uduszona w Irlandii. Policja aresztowała męża kobiety

Policja irlandzka nadal ustala przebieg zdarzeń przed śmiercią Natalii Fot. Policja Irlandia Policja irlandzka nadal ustala przebieg zdarzeń przed śmiercią Natalii
Renata Hryniewicz

Ciało Natalii K. we wtorek, 1 maja, znaleziono w lesie na obrzeżach irlandzkiego Sligo. Została uduszona. Irlandzka prasa podaje, że mógł to zabić mąż kobiety. 32-letni Rafał K. został aresztowany.

Natalia, 30-letnia matka trójki dzieci, była poszukiwana od niedzieli 29 kwietnia. Jej zaginięcie zgłosiła siostra. Nie miała z Natalią kontaktu. Jak informuje irlandzki dziennik „Independent”, już w poniedziałek 30 kwietnia zatrzymano męża Natalii Rafała K., który mógł mieć związek z zaginięciem kobiety.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.