Jarosław Miłkowski

Gorzowski mecenas walczy z furgonetką antyaborcyjną

W maju banery na furgonetce zamalował Stanisław Czerczak, który walczy z mową nienawiści. Dziś na aucie są nowy banery Fot. Facebook/Stanisław Czerczak W maju banery na furgonetce zamalował Stanisław Czerczak, który walczy z mową nienawiści. Dziś na aucie są nowy banery
Jarosław Miłkowski

Mecenas Jerzy Wierchowicz zarzuca miastu, prokuratorom i policji, że tolerują furgonetkę antyaborcyjną przed szpitalem w Gorzowie. Jej właściciel 18 sierpnia… będzie miał o nią sprawę w sądzie.

„Pozostając bezczynnymi narażacie na szwank dobrą imię naszego miasta. Tolerując taki stan rzeczy, stajecie się współodpowiedzialni i współwinni siania publicznego zgorszenia, niegodnymi pełnienia waszych zaszczytnych stanowisk” – pisze Jerzy Wierchowicz, wiceprzewodniczący sejmiku lubuskiego. Właśnie napisał list otwarty do prezydenta Gorzowa, prokuratorów - okręgowego i rejonowego - w Gorzowie oraz komendanta wojewódzkiego policji list otwarty.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Józef Brzozowski

Nawiedzeni mogą sobie być nawiedzeni. Tylko dla czego swoje nawiedzenie próbują wciskać innym, jak ci inni nie chcą. A miasto, prokuratura i policja co, boją się księdza?

A może to ten mecenas walczy z wiatrakami, a okolicznym mieszkańcom nie przeszkadza, że nawiedzeni rządzą i narzucają swe pomysły. Ja nie jestem zwolennikiem aborcji, ale skoro w normalnych krajach aborcja jest do 12 tygodnia legalna, a środki antykoncepcyjne łatwo dostępne również z pigułka „dzień po” to w Polsce też powinno być normalnie. Tym z Pro Prawo do życia nikt nie nakazuje aborcji, więc i oni niech się od[auto-cenzura].

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.